Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Odpady komunalne
Gospodarka odpadami 2017-2018 Drukuj Email

Informujemy, że Gmina Wohyń podpisała na kolejne 2 lata w wyniku przeprowadzonego przetargu umowę na „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Wohyń”. Zadanie nadal będzie realizowane przez Zakład Komunalny „Pryzmat” Sp. z o.o. z Wohynia. Zaoferowana przez PRYZMAT cena za odbiór odpadów pozwala utrzymać dotychczas obowiązującą opłatę za gospodarowanie odpadami dla właścicieli nieruchomości.

Więcej…
 
Ogłoszenie o odbiorze popiołu Drukuj Email

Zakład Komunalny PRYZMAT Sp. z o.o. w Wohyniu informuje, że popiół w miejscowościach: Ossowa, Ostrówki, Bezwola, Bojanówka, Lisiowólka i Wohyń (PI. 9 Września, ul. Bezwolska, Nadrzeczna, Średnia, Krańcowa, Piłsudskiego, Radzyńska, Ustrzeska, Polna, Mickiewicza, Słowackiego, Branicka, Zielona) będzie odbierany w następujących dniach:
-    02 listopada 2016r. (środa);
-    04 stycznia 2017r. (środa);
-    01 marca 2017r. (środa);
-    10 maja 2017r. (środa).

w miejscowościach: Planta, Zbulitów, Branica Suchowolska, Świerże, Suchowola, Wólka Zdunków ka, Wohyń (ul. Suchowolska, 3 Maja, Poprzeczna, Parczewska, Zaszkolna, Łysa Góra, Ogrody, Chmielińska, Nowokopińska, Kopińska, Kraszewskiego, Planterska, 22 Lipca) będzie odbierany w następujących dniach:
-    03 listopada 2016r. (czwartek);
-    05 stycznia 2017r. (czwartek);
-    02 marca 2017r. (czwartek);
-    11 maja2017r. (czwartek).

Popiół w pojemnikach przystosowanych do rozładunku śmieciarką, należy wystawić przy posesji w dniach odbioru o godzinie 7.30. Popiół inaczej gromadzony (np. w workach) będzie odebrany tylko przy pomocy właściciela posesji.

 
ROCZNA ANALIZA STANU GOSPODRAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI NA TERENIE GMINY WOHYŃ ZA 2015 ROK Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Kukiełka   
środa, 27 kwietnia 2016 11:42

Dokument w załączniku

Poprawiony: środa, 27 kwietnia 2016 11:44
 
Osiągnięte poziomy recyklingu Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Kukiełka   
środa, 27 kwietnia 2016 11:36

Realizując obowiązki sprawozdawcze nałożone na gminę ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2013r., poz. 1399) w roku 2014 Gmina Wohyń osiągnęła następujące poziomy recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania:

Więcej…
 
Deklaracja śmieciowa Drukuj Email

Urząd Gminy Wohyń przypomina o obowiązku składania korekty deklaracji w przypadku narodzin dziecka, lub śmierci członka rodziny zamieszkałego na danej posesji. Korektę deklaracji należy składać również w przypadku, jeśli zmiana ilości osób na danej posesji nastąpiła z innych przyczyn. Korektę deklaracji należy składać w terminie 14 dni od dnia zaistnienia zmiany. Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w zmienionej wysokości uiszcza się za miesiąc, w którym nastąpiła zmiana.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
20 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń, Florencjusz,
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Do końca roku zostało 256 dni.
Zodiak: Baran

Pogoda

Informacje