Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
Remonty cząstkowe dróg PDF Drukuj Email

Na terenie Gminy Wohyń na drogach trwają remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych. Ubytki na gminnych ciągach naprawiane są, po uprzednim obmierzeniu, metodą na gorąco. Prace prowadzi Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. z Radzynia Podlaskiego. Remont polega na uzupełnieniu braków i wykruszeń masą z recyklera lub masą mineralno asfaltową. W czasie prowadzonych prac mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

 
Zawiadomienie o nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Wohyń PDF Drukuj Email

Mieszkańcy Gminy Wohyń

Zawiadamiam, że w dniu 18 października 2019 r. (piątek) o godz. 8:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wohyń, odbędzie się sesja nadzwyczajna  Rady Gminy Wohyń z następującym porządkiem obrad:

Więcej…
 
Wykorzystanie narzędzi IT w zarządzaniu gospodarstwem rolnym PDF Drukuj Email

Bezpłatna Konferencja "Wykorzystania narzędzi IT w zarządzaniu gospodarstwem rolnym" 18-19.10.2019 w Janowie Lubelskim skierowane  do rolników, przedsiębiorców, naukowców, samorządowców i przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa lubelskiego. Więcej informacji  oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

Więcej…
 
Inwentaryzacja bociana czarnego PDF Drukuj Email

Informujemy, że na terenie Gminy Wohyń realizowany będzie projekt  „ Inwentaryzacja cennych siedlisk przyrodniczych kraju, gatunków występujących w ich obrębie oraz stworzenie  Banku Danych o o Zasobach Przyrodniczych".
Prace terenowe będą prowadzone na obszarze Natura 2000 Dolina Tyśmienicy w latach 2020-2021 i dotyczyć będą przedmiotu ochrony - bociana czarnego (A 030).

Więcej…
 
Przebudowa dróg 2019 PDF Drukuj Email

Na terenie Gminy Wohyń zostały przebudowane dwa odcinki dróg gminnych w miejscowości Wohyń ul. Nowokopińska (drugi etap) oraz w miejscowości Świerże droga nr 101858L o łącznej długości ok. 1 km i wartości 250 514,34 zł. Prace wykonywało Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Parczew SA, gwarancja  lat.

Więcej…
 
Odwołanie ASF PDF Drukuj Email

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Radzyniu Podlaskim informuje o opublikowaniu ROZPORZĄDZENIA NR 30 WOJEWODY LUBELSKIEGO z dnia 26 września 2019 r. uchylającego rozporządzenie Nr 17 Wojewody Lubelskiego z dnia 31 lipca 2019 r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatów radzyńskiego i parczewskiego.

Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Wójt Gminy informuje, że rolnicy którzy złożyli oświadczenia o stratach w gospodarstwie spowodowane suszą proszeni są o zgłaszanie się do Urzędu Gminy w Wohyniu pokój nr 9 w dniach od 30 września do 4 października (poniedziałek- piątek) - celem złożenia podpisu pod protokołem szacowania strat przed wysłaniem do Wojewody Lubelskiego do zatwierdzenia. Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Wohyń pok. nr 9 tel. (83) 35 30 037.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 125

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
21 Października 2019
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora

Do końca roku zostało 72 dni.
Zodiak: Waga

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Informacje