Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
„Słodziaki” w Ostrówkach czytają codziennie PDF Drukuj Email

Uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej w Ostrówkach uczestniczą w akcji „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” rekomendowanej przez sieć sklepów Biedronka. Akcja ma inspirować dzieci do codziennego czytania. Uczniowie poznając zabawne przygody bohaterów książki „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków” doskonalą umiejętności czytelnicze, ćwiczą pamięć i koncentrację, rozwijają wyobraźnię i twórcze myślenie.

Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Wohyń informuje, że od dnia 10 października 2018r. w Urzędzie Gminy w Wohyniu pokój Nr 9 w godzinach od 8:00 – 15:00 będą wydawane protokoły szacowania szkód zatwierdzone przez Wojewodę Lubelskiego, które należy złożyć do Agencji restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Radzyniu Podlaskim do dni 31.10.2018r. 
Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Wohyń pok. nr 9 tel. (83) 35 30 037

 
Zawiadomienie o sesji Rady Gminy Wohyń PDF Drukuj Email

Mieszkańcy Gminy Wohyń

Zawiadamiam, że w dniu 12 października 2018 r. (piątek) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wohyń odbędzie się sesja Rady Gminy Wohyń,, z następującym porządkiem obrad:
1.    Otwarcie sesji.
2.    Sprawy organizacyjne.

Więcej…
 
Przedszkolaki w urzędzie PDF Drukuj Email

20 września obchodzony był Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej właśnie okazji dzieci wraz z opiekunami z Przedszkola w Wohyniu, odwiedziły Urząd Gminy. Naszych małych mieszkańców przywitał Sekretarz Gminy – Tomasz Jurkiewicz, opowiedział o swojej pracy i zaprosił do zwiedzania całego Urzędu. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach oraz jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Gminy.

Więcej…
 
Spotkanie informacyjne „Czyste Powietrze” PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Wohyń, na prośbę Ministerstwa Środowiska serdecznie zaprasza na spotkanie w ramach programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się 26 września 2018 r. o godz. 18.00 w Młodzieżowym Centrum Kultury w Suchowoli. Program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

Więcej…
 
Dożynki 2018 PDF Drukuj Email

W tym roku Wohyń został gospodarzem także dożynek powiatowych. W niedzielę 9 września 2018 r. zebrani rolnicy, mieszkańcy i goście z całego powiatu radzyńskiego świętowali Dożynki Gminno-Powiatowe Wohyń 2018. Świętowanie rozpoczęła uroczysta Msza Święta wraz z poświęceniem i wprowadzeniem wieńców do kościoła Św. Anny w Wohyniu pod przewodnictwem ks. Dziekana Romana Wiszniewskiego. Dalsze uroczystości odbywały się na Placu 9 września 1939 r. w centrum Wohynia. Starostowie tegorocznych dożynek Sławomir Tupikowski (Wólka Zdunkówka) i Maria Kondratiuk (Ossowa) wręczyli gospodarzom dożynek bochen chleba i dzban miodu. Chleb został wypieczony i podarowany przez Panie Ewę Bylicką i Annę Mackiewicz ze Stowarzyszenia Przyjaciół Jedności Wsi Branica Suchowolska, miód przekazał Kazimierz Brudkowski z ekologicznej Pasieki „Pszczółka” z Planty.

Więcej…
 
Narodowe Czytanie w Ostrówkach PDF Drukuj Email

W sobotę 8 września br. na placu Szkoły Podstawowej w Ostrówkach odbyła się akcja objęta patronatem Pary Prezydenckiej Narodowego Czytania „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. W czytanie literatury włączyli się przedstawiciele władz Gminy Wohyń – Wójt Stanisław Jóźwik i Sekretarz Tomasz Jurkiewicz, a także ksiądz proboszcz z Ostrówek Stanisław Tymoszuk oraz przedstawiciele dzieci, młodzieży i mieszkańców.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 102

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
17 Października 2018
Imieniny obchodzą
Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało 76 dni.
Zodiak: Waga

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Informacje