Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
Zawiadomienie o sesji Rady Gminy Wohyń PDF Drukuj Email

Mieszkańcy Gminy Wohyń

Zawiadamiam, że w dniu 27 grudnia 2018 r. (czwartek) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wohyń odbędzie się sesja Rady Gminy Wohyń,
z następującym porządkiem obrad:

1.    Otwarcie sesji.
2.    Sprawy organizacyjne.
a)    stwierdzenie quorum;
b)    ustalenie i przyjęcie porządku obrad.

Więcej…
 
Ogłoszenie o rekrutacji PDF Drukuj Email

Gmina Wohyń realizuje projekt pn. „Oswajanie z siecią w gminie Wohyń” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa Działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych dotycząca realizacji projektu grantowego pn. „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców gmin Polski Południowo-Wschodniej”.

Więcej…
 
Konkurs PDF Drukuj Email

Więcej…
 
Nowy budynek w centrum Wohynia PDF Drukuj Email

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 

Operacja pn.: „Przebudowa parteru budynku użyteczności publicznej na potrzeby kultury w miejscowości Wohyń” mająca na celu stworzenie miejsca - świetlicy dla mieszkańców na potrzeby kultury poprzez adaptację i wyposażenie pomieszczeń z przeznaczeniem na salę wielofunkcyjną, zaplecze socjalne i infrastrukturę sanitarną, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Więcej…
 
Ogłoszenie GCK PDF Drukuj Email

 
Ogłoszenie o konsultacjach społecznych PDF Drukuj Email

Na podstawie Zarządzenia Nr 62 Wójta Gminy Wohyń z dnia 22 listopada 2018 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji zawiadamiam o konsultacjach z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie programu współpracy Gminy Wohyń z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019.

Więcej…
 
GCK PDF Drukuj Email

11 listopada miało miejsce otwarcie długo wyczekiwanego przez mieszkańców Gminnego Centrum Kultury w Wohyniu.
W budynku  znajdują się pomieszczenia przeznaczone na spotkania tematyczne przystosowane między innymi do: spotkań z artystami, podróżnikami, twórcami kultury, innymi ciekawymi ludźmi (pokaz slajdów, zdjęć, filmów  z projektora).

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 106

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

Do końca roku zostało 15 dni.
Zodiak: Strzelec

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Informacje