Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
Sprawozdanie z realizacji Rocznego programu współpracy Gminy Wohyń z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie za rok 2018 PDF Drukuj Email

Działając na podstawie ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz.U. z 2018 r. poz. 450) oraz na podstawie Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2018 Gmina Wohyń prowadziła współpracę z organizacjami pozarządowymi działającymi na jej terenie.
Gmina wspierała sektor pozarządowy poprzez pomoc w organizowaniu wielu przedsięwzięć kulturalnych, sportowych, oświatowych i rekreacyjnych oraz wspieranie realizacji zadań publicznych. Prowadzono wymianę informacji nt. planowanych działań. Organizacje pozarządowe uczestniczyły także w procesie konsultacji społecznych treści uchwalanego przez Radę Gminy Wohyń programu współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Więcej…
 
Życzenia PDF Drukuj Email

 
Przebudowa budynku przy ul. Średniej 26 w Wohyniu PDF Drukuj Email

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn.: „Przebudowa parteru budynku użyteczności publicznej na potrzeby kultury w miejscowości Wohyń” mająca na celu stworzenie miejsca - świetlicy dla mieszkańców na potrzeby kultury poprzez adaptację i wyposażenie pomieszczeń z przeznaczeniem na salę wielofunkcyjną, zaplecze socjalne i infrastrukturę sanitarną, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przebudowa budynku przy ul. Średniej 26 w Wohyniu

Więcej…
 
Informacja GOPS PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wohyniu informuje, że z uwagi na zbliżające się Święta Wielkanocne, wypłaty wszystkich świadczeń pieniężnych przekazywanych beneficjentom w formie wypłat gotówkowych oraz w formie przelewów bankowych, będą realizowane począwszy od dnia 17 kwietnia 2019 r.

 
Pożytek publiczny PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Wohyń ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji 2 zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Zadanie 1 dotyczy organizacji szkolenia sportowego na terenie gminy w sekcji sztuki walki dla grupy minimum 20 osobowej dzieci i młodzieży, wraz z zapewnieniem startu w minimum 2 imprezach o zasięgu co najmniej wojewódzkim. Na realizację zadania 1 przeznaczono kwotę 7000 zł.

Więcej…
 
Zaproszenie PDF Drukuj Email

 
Nowa Piątka PDF Drukuj Email

12 kwietnia 2019 r. w Urzędzie Gminy Wohyń odbyło się spotkanie z przedstawicielami Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka w zakresie propozycji rządu „Nowa Piątka”.

Doradca wojewody Ryszard Szczygieł poinformował o propozycjach w tematach rodzina, młodzi, praca, infrastruktura oraz starsi i słabsi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 116

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
26 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir

Do końca roku zostało 250 dni.
Zodiak: Byk

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Informacje