Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
Zawiadomienie o nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Wohyń PDF Drukuj Email

Mieszkańcy Gminy Wohyń

Zawiadamiam, że w dniu 18 października 2019 r. (piątek) o godz. 8:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wohyń, odbędzie się sesja nadzwyczajna  Rady Gminy Wohyń z następującym porządkiem obrad:

Więcej…
 
Wykorzystanie narzędzi IT w zarządzaniu gospodarstwem rolnym PDF Drukuj Email

Bezpłatna Konferencja "Wykorzystania narzędzi IT w zarządzaniu gospodarstwem rolnym" 18-19.10.2019 w Janowie Lubelskim skierowane  do rolników, przedsiębiorców, naukowców, samorządowców i przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa lubelskiego. Więcej informacji  oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

Więcej…
 
Inwentaryzacja bociana czarnego PDF Drukuj Email

Informujemy, że na terenie Gminy Wohyń realizowany będzie projekt  „ Inwentaryzacja cennych siedlisk przyrodniczych kraju, gatunków występujących w ich obrębie oraz stworzenie  Banku Danych o o Zasobach Przyrodniczych".
Prace terenowe będą prowadzone na obszarze Natura 2000 Dolina Tyśmienicy w latach 2020-2021 i dotyczyć będą przedmiotu ochrony - bociana czarnego (A 030).

Więcej…
 
Przebudowa dróg 2019 PDF Drukuj Email

Na terenie Gminy Wohyń zostały przebudowane dwa odcinki dróg gminnych w miejscowości Wohyń ul. Nowokopińska (drugi etap) oraz w miejscowości Świerże droga nr 101858L o łącznej długości ok. 1 km i wartości 250 514,34 zł. Prace wykonywało Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Parczew SA, gwarancja  lat.

Więcej…
 
Odwołanie ASF PDF Drukuj Email

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Radzyniu Podlaskim informuje o opublikowaniu ROZPORZĄDZENIA NR 30 WOJEWODY LUBELSKIEGO z dnia 26 września 2019 r. uchylającego rozporządzenie Nr 17 Wojewody Lubelskiego z dnia 31 lipca 2019 r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatów radzyńskiego i parczewskiego.

Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Wójt Gminy informuje, że rolnicy którzy złożyli oświadczenia o stratach w gospodarstwie spowodowane suszą proszeni są o zgłaszanie się do Urzędu Gminy w Wohyniu pokój nr 9 w dniach od 30 września do 4 października (poniedziałek- piątek) - celem złożenia podpisu pod protokołem szacowania strat przed wysłaniem do Wojewody Lubelskiego do zatwierdzenia. Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Wohyń pok. nr 9 tel. (83) 35 30 037.

 
Ogloszenie biblioteki PDF Drukuj Email

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 125

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
17 Października 2019
Imieniny obchodzą
Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało 76 dni.
Zodiak: Waga

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Informacje