Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
Informacja GCK PDF Drukuj Email

 
Informacja GCK PDF Drukuj Email

 
Weekend dla rolników na Targach Agro-Park PDF Drukuj Email

Agro-Park to prestiżowe wydarzenie od lat integrujące środowisko rolnicze. Kolejna, czyli już XII edycja odbędzie się w dniach 2-3 marca 2019 r. na terenie Targów Lublin. Rolnicy będą mieć możliwość nawiązania kontaktów sprzedażowych oraz mogą dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnych rozwiązań technologicznych w branży. Podczas dwudniowych targów odbywać się będą bezpłatne prelekcje i spotkania z ekspertami m.in. w temacie zagrożeń chorobowych w zbożach oraz kukurydzy. Pojawią się popularne rodzime marki a także wystawcy i producenci zagraniczni.

Więcej…
 
"Sposób na sukces" - konkurs na najlepsze działanie kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich PDF Drukuj Email

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłosiło kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”.  Ideą konkursu jest promowanie interesujących przedsięwzięć gospodarczych, innowacyjnych rozwiązań, działań na rzecz ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatycznych, aktywizacji lokalnych społeczności oraz włączenia społecznego.

Więcej…
 
Światłowody w Gminie Wohyń PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Wohyń informuje iż w najbliższym czasie będzie realizowany Program Operacyjny Polska Cyfrowa, którego celem jest połączenie siecią światłowodową szkół oraz gospodarstw domowych i zapewnienie dostępu do szybkiego internetu. Planowane jest wykonanie 1084 przyłączy światłowodowych na terenie Gminy Wohyń. Poniżej znajduje się link do strony internetowej na której istnieje możliwość sprawdzenia punktów do podłączenia światłowodu w Gminie Wohyń. https://cppc.gov.pl/images/uploads/Obszar_3_3_06_09b.pdf

Więcej…
 
Informacja GCK PDF Drukuj Email

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 111

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
19 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Informacje