Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Dzień Babci i Dziadka Drukuj Email

Dnia 22.01.2019 r.  w Szkole Podstawowej w Ostrówkach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęły występy najmłodszych przedszkolaków z Zespołu Wychowania Przedszkolnego, które piosenką i krótkimi wierszykami wprowadziły wszystkich w odświętny nastrój. Program artystyczny był bardzo bogaty i ciekawy. Zaprezentowano przedstawienia, wiersze, piosenki oraz krótkie scenki teatralne.

Na uroczystości nie zabrakło wzruszeń, a nawet łez. Otóż okazało się, że niektórzy Dziadkowie przybyli do szkoły po raz ostatni, gdyż ich wnukowie  kończą w tym roku edukację w naszej szkole. Otrzymali pamiątkowe podziękowania i zapewnienie  pani dyrektor, że zawsze są mile widzianymi gośćmi w szkole.
Na zakończenie występów dzieci zaśpiewały gościom ,, Sto lat”, złożyły życzenia i zaprosiły na poczęstunek. Wszyscy dziadkowie otrzymali też upominki w postaci konfitury cytrynowej do herbatki.    Wspólne biesiadowanie było wspaniałą okazją do poznania się, nawiązania rozmowy czy podzielenia wspomnieniami.
Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu  imprezy.
Wszystkie dzieci były przeszczęśliwe witając swoje Babcie i Dziadków w progach szkoły, a dostojni goście nie kryli  zadowolenia i wzruszenia. Czekamy na Nich za rok!

 

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Pogoda

Informacje