Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Nowy budynek w centrum Wohynia Drukuj Email

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 

Operacja pn.: „Przebudowa parteru budynku użyteczności publicznej na potrzeby kultury w miejscowości Wohyń” mająca na celu stworzenie miejsca - świetlicy dla mieszkańców na potrzeby kultury poprzez adaptację i wyposażenie pomieszczeń z przeznaczeniem na salę wielofunkcyjną, zaplecze socjalne i infrastrukturę sanitarną, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Trwają prace budowlane przy gruntownej przebudowie budynku po komisariacie Policji w centrum Wohynia przy ulicy Średniej 26. Wykonawca wykonał już większość prac zewnętrznych, rozbudowę i podbudowę budynku, termoizolację oraz konstrukcję dachu wraz z pokryciem. Cały czas trwają prace przy instalacjach wewnętrznych. Wykonawcą jest firma TAP-BUD Tarkowski Andrzej, Tarkowski Piotr Sp. J. z Radzynia Podlaskiego.
W najbliższym czasie zostanie uruchomione centralne ogrzewanie , co umożliwi dalsze prace wewnątrz budynku, układanie płytek oraz malowanie ścian.
Wartość Umowy z Wykonawcą to 934 910,63 zł. Na parter budynku, przeznaczony do użytku publicznego Gmina Wohyń pozyskała dofinansowanie z LGD „Zapiecek”. Wartość dofinansowania to 181 308,00 zł.

 

 

 

 

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Erwin, Erwina, Kamil,
Karolina, Robert, Roberta, Szymon,
Unisław, Wespazjan

Do końca roku zostało 167 dni.
Zodiak: Rak

Pogoda

Informacje