Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Spotkanie informacyjne w sprawie solarów Drukuj Email

W piątek 6 lipca 2018 r. odbyły się w Bezwoli i w Suchowoli spotkania informacyjne dla uczestników projektu pt. „Odnawialne źródła energii w Gminie Wohyń”. Gmina uzyskała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego w kwocie 3 145 407,49 zł do montażu 437 szt. instalacji solarnych dla mieszkańców. Po przejściowych trudnościach z poprzednim wykonawcą, wybrano nową firmę do przeprowadzenia montaży. Gmina zawarła umowę na wykonanie prac z firmą ANTINUS ze Skierniewic, której przedstawiciele uczestniczyli w spotkaniach i przekazali precyzyjne ustalenia.

Montaże na terenie Gminy Wohyń będą realizowane miejscowościami i rozpoczną się po 15 lipca. Do prac zostanie skierowanych na początek 7 ekip montażowych, planuje się wykonywanie do 50 instalacji tygodniowo. Ekipy montażowe z poszczególnymi mieszkańcami na wykonanie prac będą się umawiały telefonicznie. W pierwszej kolejności zostaną zamontowane instalacje z tzw. listy podstawowej, później z listy rezerwowej, na której w kolejce czeka jeszcze 98 osób.

Dodatkowe informacje nt. projektu „Odnawialne źródła energii w Gminie Wohyń” są dostępne pod adresem http://gminawohyn.e-oze.eu lub w UG Wohyń pok. 3 tel. 83 353 00 63.

Na prośbę wykonawcy prosimy o przygotowanie pomieszczeń do montażu i zapewnienie dostępu do prac na dachu lub elewacji.

 

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
19 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba

Pogoda

Informacje