Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Przebudowa dawnego posterunku Drukuj Email

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 

 

Operacja pn.: „Przebudowa parteru budynku użyteczności publicznej na potrzeby kultury w miejscowości Wohyń” mająca na celu stworzenie miejsca - świetlicy dla mieszkańców na potrzeby kultury poprzez adaptację i wyposażenie pomieszczeń z przeznaczeniem na salę wielofunkcyjną, zaplecze socjalne i infrastrukturę sanitarną, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Gmina Wohyń jest właścicielem budynku przy ul. Średniej 26 w Wohyniu. Zlecono w związku z tym wykonanie dokumentacji projektowej, uzyskano niezbędne pozwolenia i złożono wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie o dofinansowanie. W dniu 18 maja 2018 r., po rozstrzygniętym przetargu, została podpisana umowa z wykonawcą robót firmą TAP-BUD Tarkowski Andrzej, Tarkowski Piotr S.C. z Radzynia Podlaskiego; wartość umowy 934 910,63 zł.

Inwestycja pn. „Rozbudowa, nadbudowa i przebudowa budynku użyteczności publicznej na potrzeby administracji publicznej, opieki społecznej i kultury wraz z instalacjami wewnętrznymi i utwardzeniami”, realizowana jest w ramach projektu „Przebudowa parteru budynku użyteczności publicznej na potrzeby kultury w miejscowości Wohyń” współfinansowanego w kwocie 181 308,00 zł ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Zakres robót obejmuje:

- przebudowę istniejącego budynku z przeznaczeniem parteru na salę wielofunkcyjną, pokój socjalny i zaplecze sanitarne, na piętrze przewidziane są pomieszczenia biurowe,

- rozbudowę klatki schodowej,

- ocieplenie ścian zewnętrznych, 

- wykonanie dachu wraz z izolacją poddasza,

- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,

- wykonanie instalacji wod-kan, c.o. i c.w.u. wraz z kotłownią gazową,

- montaż instalacji wentylacyjnej,

- wykonanie wewnętrznych instalacji elektrycznych,

- utwardzenie terenu kostką brukową, wykonanie podjazdu i miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.

Termin zakończenia robót: 10 grudnia 2018 r.


 

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Pogoda

Informacje