Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Przebudowa dawnego posterunku Drukuj Email

Gmina Wohyń jest właścicielem budynku przy ul. Średniej 26 w Wohyniu. Zlecono w związku z tym wykonanie dokumentacji projektowej, uzyskano niezbędne pozwolenia i złożono wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie o dofinansowanie. W dniu 18 maja 2018 r., po rozstrzygniętym przetargu, została podpisana umowa z wykonawcą robót firmą TAP-BUD Tarkowski Andrzej, Tarkowski Piotr S.C. z Radzynia Podlaskiego; wartość umowy 934 910,63 zł.

Inwestycja pn. „Rozbudowa, nadbudowa i przebudowa budynku użyteczności publicznej na potrzeby administracji publicznej, opieki społecznej i kultury wraz z instalacjami wewnętrznymi i utwardzeniami”, realizowana jest w ramach projektu „Przebudowa parteru budynku użyteczności publicznej na potrzeby kultury w miejscowości Wohyń” współfinansowanego w kwocie 181 308,00 zł ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Zakres robót obejmuje:

- przebudowę istniejącego budynku z przeznaczeniem parteru na salę wielofunkcyjną, pokój socjalny i zaplecze sanitarne, na piętrze przewidziane są pomieszczenia biurowe,

- rozbudowę klatki schodowej,

- ocieplenie ścian zewnętrznych, 

- wykonanie dachu wraz z izolacją poddasza,

- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,

- wykonanie instalacji wod-kan, c.o. i c.w.u. wraz z kotłownią gazową,

- montaż instalacji wentylacyjnej,

- wykonanie wewnętrznych instalacji elektrycznych,

- utwardzenie terenu kostką brukową, wykonanie podjazdu i miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.

Termin zakończenia robót: 10 grudnia 2018 r.Zadanie pn.: „Przebudowa parteru budynku użyteczności publicznej na potrzeby kultury w miejscowości Wohyń”
objęte jest wnioskiem o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie „Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej, w tym wyposażenie podmiotów działających w sferze kultury”.


 

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
17 Października 2018
Imieniny obchodzą
Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało 76 dni.
Zodiak: Waga

Pogoda

Informacje