Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Szkolenia dla rolników z odnawialnych źródeł energii Drukuj Email

LODR w Końskowoli organizuje dwudniowe szkolenia: „Alternatywne źródła energii i ich zastosowanie”. Ich termin to 11 i 12 październik 2012. Szkolenia są bezpłatne dla uczestników ponieważ finansowane są ze środków EFRROW w ramach PROW 2007-2013 w zakresie działania „Szkolenia zawodowe dla osób zatrudnionych w rolnictwie i leśnictwie”, wdrażanego przez Fundację Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA.

Koordynacją szkoleń na terenie całej Polski zajmuje się Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

W programie każdego ze szkoleń przewidziane są ciekawe wykłady oraz praktyczne zapoznanie się z wybranymi inwestycjami np. biogazownią, piecem na słomę, kolektorami do podgrzewania wody, produkcją brykietów z biomasy oraz zwiedzanie „Ekotrasy”.

Pierwszy dzień szkolenia w nowym Centrum Innowacyjno Szkoleniowym LODR w Końskowoli rozpocznie się w południe rejestracją uczestników i popołudniowymi wykładami. Posiłki i nocleg także w Centrum Innowacyjno Szkoleniowym. Drugi dzień poświęcony będzie wyłącznie na zajęcia praktyczne.

Szkolenia są dostępne dla osób zatrudnionych w rolnictwie i leśnictwie nieodpłatnie na terenie całego kraju. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie zgłoszenia na skrzynkę mailową:

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Potrzebne informacje: imię i nazwisko, adres, aktualny telefon i PESEL. Dodatkowe informacje: Bogusław Kiedrowski - komórka: 600693948 lub tel. 818890678.

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
17 Października 2019
Imieniny obchodzą
Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało 76 dni.
Zodiak: Waga

Pogoda

Informacje