Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Ankieta dotycząca zapotrzebowania na usługi teleinformatyczne Drukuj Email

W ramach walki w wykluczeniem cyfrowym Urząd Komunikacji Elektronicznej zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety.


W związku z prowadzonymi w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej (UKE), pracami związanymi z weryfikacją i aktualizacją danych zawartych w dostępnych na stronie UKE od dnia 12 lutego 2009 r. mapach popytu, pragnę zwrócić się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc i wsparcie w pozyskiwaniu informacji na potrzeby UKE na temat użytkowników posiadających dostęp do usług telefonii stacjonarnej, internetu szerokopasmowego oraz dostępu do usługi bezpłatnego lub za opłatą niższą niż cena rynkowa Internetu, świadczonego w miejscach publicznych hotspotów. Zamieszczone na stronie mapy będą zawierały dane popytowe dotyczące liczby użytkowników zgłaszających zapotrzebowanie na usługi:


• telefonii stacjonarnej,
• szerokopasmowego Internetu oraz
• bezpłatnego lub za opłatą niższą niż cena rynkowa dostępu do Internetu świadczonego za pośrednictwem hotspotów w miejscach publicznych, na obszarze województwa, powiatu i gminy.

Aby móc pozyskać od jak największej liczby mieszkańców tych obszarów danych na temat ich potrzeb w zakresie dostępu do omawianych usług, opracowana została ankieta, z którą - za pośrednictwem różnorodnych kanałów - UKE chce dotrzeć do obywateli naszego kraju, zwłaszcza tych zamieszkujących obszary zagrożone wykluczeniem cyfrowym. Przedmiotowa ankieta jest dostępna na stronie internetowej UKE www.uke.gov.pl. Można ją wypełnić elektronicznie. Adres do niej to www.mapa.uke.gov.pl/ankiety/. Dodatkowo dane ankietowe mogą być przekazywane również:


• listownie na adres: Urząd Komunikacji Elektronicznej Departament Detalicznego
Rynku Telekomunikacyjnego, ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa, lub
• drogą elektroniczną - mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Każda wypełniona i przesłana do UKE ankieta (czy to na piśmie, czy też w formie elektronicznej), zawierająca informacje o zapotrzebowaniu na wspomniane powyżej usługi, znajdzie swoje odzwierciedlenie w mapach popytu i będzie stanowiła cenną informacje o obszarach, gdzie popyt na te usługi istnieje i - pomimo dynamicznie rozwijającego się z roku na rok polskiego rynku telekomunikacyjnego - jest on w dalszym ciągu niezaspokojony.

 

Załączniki
PlikOpisRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz (Przekazanie prośby z Urzędu Komunikacji Elektornicznej.pdf)Przekazanie prośby z Urzędu Komunikacji Elektornicznej.pdf 1969 Kb05.10.2012 12:44
 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
17 Października 2019
Imieniny obchodzą
Lucyna, Małgorzata, Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało 76 dni.
Zodiak: Waga

Pogoda

Informacje