Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
GCK Wohyń PDF Drukuj Email

Prace przy budowie GCK w Wohyniu przy Placu 9 września 1939r. nr 4 postępują zgodnie
z harmonogramem. Wykonawca robót AZ-BUD Andrzej Zieniuk dokłada starań, aby obiekt zrealizować w wymaganym terminie.
Obecnie wykonywana jest elewacja budynku, równolegle postępują wewnętrzne prace wykończeniowe i montażowe, do wykonania pozostało zagospodarowanie terenu wokół budynku wraz z parkingiem, przyłącze gazowe, elektryczne, ogrodzenie oraz wyposażenie pomieszczeń w tym biblioteki.

Więcej…
 
Konkurs recytatorski „Ta, co nie zginęła…” PDF Drukuj Email

We wtorek, 22 maja 2018roku w Szkole Podstawowej w Ossowie odbył się gminny konkurs recytatorski poezji patriotycznej pt. „Ta, co nie zginęła…” . Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę oraz  realizacji zadań dotyczących programu „Aktywna tablica”. Celem konkursu było poznawanie i popularyzacja literatury patriotycznej, upowszechnianie poezji polskich poetów  oraz rozwijanie wrażliwości poetyckiej wśród dzieci. Patronami Konkursu i fundatorami nagród było Stowarzyszenie Przyjaciele Ossowy, które pozyskało dotację od Gminy Wohyń.

Więcej…
 
Szkolenie dla sołtysów PDF Drukuj Email

W poniedziałek 21 maja 2018 roku w Urzędzie Gminy w Wohyniu odbyło się szkolenie dla sołtysów na temat szkód łowieckich. Szkolenie prowadził zaproszony pracownik Nadleśnictwa Radzyń Podlaski Pan Sławomir Prokurat. Przybliżył on problem jakim są szkody wyrządzone w uprawach i płodach rolnych przez dziki, łosie, jelenie, sarny, bądź też podczas wykonywania polowania. Zapoznał słuchaczy z obowiązującymi przepisami, przedstawił wzory dokumentów oraz  wszelkie  zalecenia i zmiany, obowiązujące od 1 kwietnia 2018 roku.

Więcej…
 
Ogłoszenie wyników z pożytku publicznego PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Wohyń ogłasza, że w wyniku przeprowadzenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania w zakresie podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej wybrano 2 oferty. Zadanie realizować będzie Stowarzyszenie Przyjaciele Ossowy z Ossowy oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Wohyń Echo z Wohynia.

Więcej…
 
Zawiadomienie o sesji Rady Gminy Wohyń PDF Drukuj Email

Mieszkańcy Gminy Wohyń

Zawiadamiam, że w dniu 28 maja 2018 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wohyń odbędzie się sesja Rady Gminy Wohyń z następującym porządkiem obrad:

Więcej…
 
Komunikat PDF Drukuj Email

Agencja Restrukturyzacji  i  Modernizacji  Rolnictwa informuje, że termin składania wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich za 2018r. jest wydłużony do dnia 15 czerwca 2018r.

Prosimy nie odkładać składania wniosków na ostatnią chwilę.

 
Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie azbestu! PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.
Nabór Zgłoszeń lokalizacji będzie trwał od dnia 21.05.2018 r. do dnia 08.06.2018 r.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 96

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
26 Maja 2018
Dzień Matki
Imieniny obchodzą
Beda, Filip, Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina

Do końca roku zostało 220 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 90 gości 

Informacje