Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
Zawiadomienie o sesji Rady Gminy Wohyń PDF Drukuj Email

Mieszkańcy Gminy Wohyń
Zawiadamiam, że 22 lipca 2019 r. (poniedziałek) o godz. 8:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wohyń, odbędzie się sesja Rady Gminy Wohyń, z następującym porządkiem obrad:
1.    Otwarcie sesji.
2.    Sprawy organizacyjne.

Więcej…
 
ASF PDF Drukuj Email

 
Piknik Rodzinny w Wólce Zdunkówce PDF Drukuj Email

23 czerwca 2019 roku Koło Gospodyń Wiejskich w Wólce Zdunkówce zorganizowało Piknik Rodzinny  , który został dofinansowany w  ramach konkursu grantowego "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3". Wydarzenie to zgromadziło około 100 osób.  Mieszkańcy wsi, w tym dniu mieli doskonałą okazję do integracji m.in. podczas zorganizowanego meczu piłki siatkowej, w którym zmagali się rodzice i młodzież, rozgrywkom w tenisa stołowego i zmaganiach podczas rozgrywek w gry planszowe. Najmłodsi korzystali z atrakcji zapewnionych w ramach współpracy z Młodzieżowym Centrum Kultury z Suchowoli. Najlepszym dowodem na to że piknik był udany były uśmiechnięte buzie dzieci.

Więcej…
 
12 lipca - Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej PDF Drukuj Email

Pod pomnikiem w Ostrówkach upamiętniającym mieszkańców - więźniów i ofiar  „pomordowanych przez barbarzyńców hitlerowskich w czasie wojny z lat 1939–1945” – kwiaty złożyła delegacja gminy Wohyń:  Pani Agnieszka Buch, Sekretarz Gminy, Pan Krzysztof Barszczewski, Przewodniczący Rady Gminy oraz Ks. Stanisław Tymoszuk, proboszcz parafii pw. Stanisława Biskupa Męczennika, który poprowadził także modlitwę.

Więcej…
 
Informacja GOPS PDF Drukuj Email

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wohyniu informuje, że w dniach 10-11 lipca 2019 (środa i czwartek) mogą wystąpić utrudnienia w zakresie obsługi interesantów, co spowodowane jest zmianą siedziby Ośrodka i przenoszeniem infrastruktury jednostki do nowej lokalizacji przy ul. Średniej 26 w Wohyniu. Wszelkie informacje w zakresie działalności ośrodka można uzyskać pod numerem telefonu: 83 3433984.

 
GCK PDF Drukuj Email

 
Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich PDF Drukuj Email

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 122

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Erwin, Erwina, Kamil,
Karolina, Robert, Roberta, Szymon,
Unisław, Wespazjan

Do końca roku zostało 167 dni.
Zodiak: Rak

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 

Informacje