Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
Dzień Rodziny w Ostrówkach PDF Drukuj Email

10 czerwca 2018 roku w  Szkole Podstawowej w Ostrówkach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Wśród zaproszonych gości był obecny pan Stanisław Jóźwik – wójt Gminy Wohyń wraz z małżonką, pan Tomasz Jurkiewicz – sekretarz Gminy Wohyń. Podczas uroczystości zostały powiązane z sobą trzy ważne dla dzieci święta: Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca.

Więcej…
 
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa PDF Drukuj Email

 
Aplikacja mobilna "Moja Komenda" PDF Drukuj Email

 
Nabór 2018 do „Działaj Lokalnie” PDF Drukuj Email

Informujemy, że kolejny raz rusza nabór do Programu „Działaj Lokalnie”. Program powstał w 2000 roku i jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (PAFW). Od początku realizuje go Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce (ARFP). Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez projekty obywatelskie, które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia oraz przyczyniają się do budowy kapitału społecznego. Ośrodkiem koordynacyjnym na terenie gmin Powiatu Radzyńskiego jest Fundacja Akcja Działa. Program jest obecny na naszym terenie od 6 lat. Strategicznymi partnerami są Powiat Radzyński oraz Gminy: Borki, Ulan-Majorat oraz Wohyń, które wspierają Program od lat.

Więcej…
 
Dzień dziecka w Stężycy PDF Drukuj Email

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lisiowólce zostali zaproszeni do Stężycy. Sponsorem  wyjazdu było Wojskowe Koło Łowieckie „Diana”. Na uczestników wyjazdu czekało wiele niespodzianek. Dzień w Stężycy nad Wisłą uczniowie wraz z towarzyszącymi im rodzicami rozpoczęli w Centrum Edukacyjno-Sportowym. Najstarszy kościół w Diecezji Siedleckiej pw Św. Marcina znajduje się właśnie w Stężycy, o czym mogli się przekonać uczestnicy wycieczki podziwiając tę piękną świątynię.

Więcej…
 
Dzieci w Urzędzie Gminy PDF Drukuj Email

W nietypowy sposób uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Suchowoli świętowali 1-go czerwca Dzień Dziecka. Pod opieką wychowawcy klasy Pani Doroty Iwanejko oraz rodziców odbyli rowerową wycieczkę z Suchowoli do Urzędu Gminy Wohyń. Dzieci spotkały się z Sekretarzem Gminy, odwiedziły Skarbnik Gminy, zapoznały się z pracą urzędu, z uwagą wysłuchały o zadaniach samorządu terytorialnego.

Więcej…
 
Zawiadomienie o sesji Rady Gminy Wohyń PDF Drukuj Email

Mieszkańcy Gminy Wohyń

Zawiadamiam, że w dniu 19 czerwca 2018 r. (wtorek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wohyń odbędzie się sesja Rady Gminy Wohyń,
z następującym porządkiem obrad:

1.    Otwarcie sesji.
2.    Sprawy organizacyjne.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 97

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
18 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Efrem, Elżbieta, Gerwazy, Leonia,
Marek, Marina, Paula

Do końca roku zostało 197 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 

Informacje