Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Wohyń informuje, że dnia 25 września 2017r. w Urzędzie Gminy w Wohyniu pokój Nr 9 w godzinach od 8:00-15:00 będą wydawane protokoły szacowania szkód zatwierdzone przez Wojewodę Lubelskiego, które należy złożyć do Agencji restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Radzyniu Podlaskim do dni 27.09.2017r. Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Wohyń pok. nr 9 tel. (83)35 30 037

 
Pożytek publiczny PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Wohyń ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Konkurs dotyczy zadania publicznego otwartego dla mieszkańców Gminy Wohyń w zakresie organizacji szkolenia sportowego na terenie gminy w sekcji piłki nożnej dla grupy minimum 20 osobowej dzieci i młodzieży pod opieką wykwalifikowanego trenera wraz z zapewnieniem rozgrywek w min. 1 meczu towarzyskim.  Gmina Wohyń przeznacza w 2017 roku na realizację zadania kwotę 2500 zł; termin składania ofert: 13 października 2017 r.

Więcej…
 
Dożynki Gminno-Parafialne 2017 PDF Drukuj Email

W niedzielę 10 września 2017 r. mieszkańcy gminy oraz goście świętowali jak co roku gminno-parafialne dożynki. Uroczystości rozpoczęła dziękczynna za plony Msza Święta w kościele Św. Anny w Wohyniu. Starostowie tegorocznych dożynek Jacenty Rymuszka z Suchowoli i Wioleta Demianiuk z Bezwoli przynieśli do świątyni bochen chleba wypieczony z tegorocznego ziarna i dzban miodu. Chleb został wypieczony i podarowany przez piekarnię „Tradycja i Smak” z Wohynia, miód przekazała Pasieka „Pszczółka” z Planty.

Więcej…
 
Nabór do Wojsk Obrony Terytorialnej PDF Drukuj Email

Na prośbę Szefa Wydziału Rekrutacji informujemy, że Wojskowa Komenda Uzupełnień w Białej Podlaskiej prowadzi nabór ochotników do terytorialnej służby wojskowej w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Lublinie. Misją Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) - jako piątego, samodzielnego rodzaju sił zbrojnych, będzie obrona i wspieranie lokalnych społeczności w czasie konfliktu zbrojnego, jak również podczas klęsk żywiołowych lub katastrof.

Więcej…
 
II Turniej piłki plażowej PDF Drukuj Email

Dosyć chłodno przyjęła Planta, w sobotnie popołudnie 2 września,  uczestników "II Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Wohyń w kategorii open". Oczywiście nie chodzi tu o postawę mieszkańców miejscowości ale o warunki pogodowe. Pomimo panującego zimna i dużej wilgotności powietrza, potęgującej uczucie chłodu, do udziału zgłosiło się siedem dwuosobowych teamów. Planowany na godzinę 15:00 turniej rozpoczął się z małym poślizgiem czasowym.

Więcej…
 
Dożynki 2017 PDF Drukuj Email

 
Wyrównanie ARiMR ceny sprzedaży świń PDF Drukuj Email

Na prośbę Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informujemy, że nabór wniosków o udzielenie pomocy z tytułu wyrównania ceny sprzedaży świń (strefa objęta restrykcjami ASF), których sprzedaż nastąpiła w okresie od 1 lipca 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r., będzie prowadzony w terminie od 8 września 2017 r. do 12 września 2017 r. Wnioski należy składać w Oddziałach Regionalnych ARiMR właściwych ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę producenta świń.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 85

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Września 2017
Imieniny obchodzą
Gerard, Gerarda, Gerhard, Maria, Teodor,
Tomir, Uniegost

Do końca roku zostało 99 dni.
Zodiak: Waga

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Informacje