Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
Informacja Delegatury Krajowego Biura Wyborczego W Białej Podlaskiej PDF Drukuj Email

Informuję wyborców, że w dniu 21 czerwca 2017 r. (środa) w godz. 9.00 – 15.00 wszystkich zainteresowanych zapraszam na dzień otwarty w Tutejszej Delegaturze Biała Podlaska ul. Brzeska 41. W programie przewiduje się konsultacje na temat wzorów kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych oraz dyskusje na temat praw wyborczych.

Dyrektor Delegatury
/-/Krzysztof SADOWSKI

 
Zawiadomienie o sesji Rady Gminy Wohyń PDF Drukuj Email

Mieszkańcy Gminy Wohyń
Zawiadamiam, że na dzień 22 czerwca 2017 r. (czwartek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wohyń została zwołana sesja Rady Gminy Wohyń,
z następującym porządkiem obrad:
1.    Otwarcie sesji.
2.    Sprawy organizacyjne.
a)    stwierdzenie quorum;
b)    ustalenie i przyjęcie porządku obrad.

Więcej…
 
Działaj lokalnie 2017 PDF Drukuj Email

Trwa nabór wniosków na dofinansowania w programie Działaj Lokalnie. W ramach X Edycji programu można zdobyć grant w wysokości do 6000 złotych, na działania o charakterze dobra wspólnego - czyli z pożytkiem dla lokalnej społeczności, trwający od 3 do 6 miesięcy w 2017 roku. Pula na granty wynosi w tym roku blisko 30 tysięcy złotych. Zapraszamy wszystkich mających pomysły na działania w swym otoczeniu na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w czwartek, 8 czerwca o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wohyń.

Więcej…
 
Komunikat Wójta Gminy Wohyń PDF Drukuj Email

W związku z krajowymi ćwiczeniami obronnymi “RENEGADE-SAREX 17/I”, w dniach 6-8 czerwca może zostać przeprowadzony trening systemu ostrzegania i alarmowania z głośnym użyciem syren: Ogłoszenie alarmu – sygnał modulowany trwający 3 minuty, Odwołanie alarmu – sygnał ciągły trwający 3 minuty. Należy zachować spokój.

 
Budowa zatoki postojowej w Wohyniu PDF Drukuj Email

Zakład Komunalny „Pryzmat” na zlecenie Gminy Wohyń przebudowuje zatokę postojową w Wohyniu przy ul. Średniej, przy strażnicy OSP. Zgodnie z opracowaną dokumentacją urządzona zostanie zatoka o długości 53 m., szerokości 5 m. Planowane jest ułożenie 8 cm grafitowej kostki brukowej nostalit w obudowaniu krawężnikami, podbudowa z chudego betonu oraz dodatkowo cementowo-piaskowa. Powstanie rozdzielonych między sobą 17 miejsc parkingowych oraz 1 dla osób niepełnosprawnych.

Więcej…
 
Nowy plac zabaw w Bojanówce PDF Drukuj Email

Gmina Wohyń zakupiła do Bojanówki plac zabaw Nowa Jedna Wieża oraz huśtawkę. Konstrukcja z pomostem ruchomym oparta jest na wałkach toczonych o średnicy 10 i 12 cm z drewna sosnowego impregnowanego ciśnieniowo. Zestaw posiada 3 m zjeżdżalnię, ukośną ściankę wspinaczkową, rurę strażacką oraz grę „kółko i krzyżyk”. Urządzenia zostały ustawione na zagospodarowywanej gminnej działce. Plac zabaw posiada certyfikat. Zgodnie z obietnicą wykonawca zdążył z dostawą do Dnia Dziecka.

Więcej…
 
Gminne zawody sportowo-pożarnicze 2017 PDF Drukuj Email

W niedzielę 28 maja odbyły się na wohyńskim zespole boisk sportowych gminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gmin Komarówka Podlaska i Wohyń. Zawody, zgodnie z regulaminem, rozgrywano w konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7x50m, musztra oraz ćwiczenia bojowe. W zawodach wystartowało 5 drużyn z gminy Wohyń (tj. Ossowa, Lisiowólka, Ostrówki, Suchowola, Wohyń) i 6 jednostek z gminy Komarówka Podlaska (tj. Brzozowy Kąt, Woroniec, Derewiczna, Przegaliny Duże, Walinna, Komarówka Podlaska).

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 80

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
22 Czerwca 2017
Imieniny obchodzą
Achacjusz, Achacy, Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz, Innocenty,
Innocenta, Kirył, Paulina

Do końca roku zostało 193 dni.
Zodiak: Rak

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Informacje