Witamy na stronie Gminy Wohyń   Witamy na stronie Gminy Wohyń


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Witamy na stronach Urzędu Gminy Wohyń
Zawiadomienie o sesji Rady Gminy Wohyń PDF Drukuj Email

Mieszkańcy Gminy Wohyń

Zawiadamiam, że w dniu 24 listopada 2017 r. (piątek) o godz. 8:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wohyń, odbędzie się sesja Rady Gminy Wohyń z następującym porządkiem obrad:

1.    Otwarcie sesji.
2.    Sprawy organizacyjne.

Więcej…
 
50 lat mineło... PDF Drukuj Email

W czwartek 9 listopada  2017 r. w Urzędzie Gminy w Wohyniu odbył się jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego trzynastu par z terenu gminy Wohyń.
Dostojnym Jubilatom medale przyznane przez Prezydenta RP „ Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” wręczyli Pan Stanisław Jóźwik – Wójt Gminy, sekretarz Tomasz Jurkiewicz,  kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Łukasz Korszniewicz oraz Przewodniczący Rady Gminy Marek Kratiuk

Więcej…
 
Ogłoszenie o konsultacjach społecznych PDF Drukuj Email

Na podstawie Zarządzenia Nr 50 Wójta Gminy Wohyń z dnia 9 listopada 2017 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji zawiadamiam o konsultacjach z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie programu współpracy Gminy Wohyń z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018.

Więcej…
 
III Wohyńska Jesień PDF Drukuj Email

W sobotnie popołudnie 04 listopada br. hala sportowa przy Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu rozbrzmiewała dźwiękami muzyki ludowej (i nie tylko). A wszystko to dzięki organizatorom III spotkania z folklorem "WOHYŃSKA JESIEŃ", które w tym roku przebiegało się pod hasłem: "Na wesoło i z przytupem". Imprezę zorganizował Wójt Gminy Wohyń  wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w Wohyniu oraz z Zespołem "Wohyniacy".

Więcej…
 
Badanie sadow PDF Drukuj Email

 
Cukier nie krzepi PDF Drukuj Email

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 88

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Adela, Erast, Felicyta, Klemens,
Klementyn, Orestes, Przedwoj

Do końca roku zostało 39 dni.
Zodiak: Skorpion

Pogoda

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Informacje